05.01.2021 r., wtorek

KONSERWACJA SIECI KANALIZACYJNEJ W BONDARACH

W celu poprawy funkcjonowania kanalizacji w Bondarach zostały przeprowadzone w ostatnim dniu prace konserwacyjne przy użyciu wysokociśnieniowego udrażniania – WUKO.
Metoda wysokociśnieniowa pozwoliła usunąć zalegające w sieci kanalizacyjnej m.in. szmat, tłuszczu i innych odpadków.
26.11.2020 r., czwartek

WYMIANA POMPY

23 listopada 2020 roku wymieniliśmy pompę w studni głębinowej przy ul. Gródeckiej w Michałowie w celu poprawy wydajności i zaopatrzenia w wodę klientów WODOCIĄGÓW MICHAŁOWO.

17.11.2020 r., wtorek

WYMIANA HYDRANTÓW

Hydranty zewnętrzne jak wszystkie urządzenia przeciwpożarowe muszą być poddane przeglądom, konserwacji. Pracownicy WODOCIĄGÓW MICHAŁOWO dokonali w dniu dzisiejszym wymiany hydrantów zewnętrznych w miejscowościach: Szymki, Cisówka, Nowosady, os. Bondary. Jest to niezbędne do skutecznego przeprowadzenia ewentualnych akcji gaśniczych, przez służby straży pożarnej. Sprawne hydranty to jeden z niezwykle istotnych elementów w zakresie bezpieczeństwa.

15.10.2020 r., czwartek

KONSERWACJA SIECI KANALIZACYJNEJ

W celu poprawy funkcjonowania kanalizacji w Michałowie zostały przeprowadzone w dniu dzisiejszym prace konserwacyjne przy użyciu wysokociśnieniowego udrażniania – WUKO.

Udrażnianie kanalizacji wykonywane specjalistycznym pojazdem z zabudową wytwarzającą bardzo wysokie ciśnienie wody połączone z dużym przepływem wody. Za pomocą węża wysokociśnieniowego oraz profesjonalnej dyszy z wieloma strumieniami woda rozbija osady tym samym udrażniając kanalizację w sposób szybki i bardzo skuteczny.

Metoda wysokociśnieniowa pozwoliła usunąć zalegające w sieci kanalizacyjnej m.in. szmaty, tłuszcz i inne odpady.